QUALITY PRODUCE

67 products found. Sort By:
[ images / list ] Items per page:
Fresh Produce
3 lbs - $5.75
20 lbs - $22.00
DETAILS »
Fresh Produce
2 count - $6.00
8 count - $19.35
Case/40 count - $98.35
DETAILS »
Fresh Produce
3 count - $6.00
8 count - $13.50
Case/70 count - $93.80
DETAILS »
Fresh Produce
10 Oz - $5.85
6/10 Oz - $35.40
DETAILS »
Azure Husbandry
2 oz - $2.75
1 lbs - $14.50
DETAILS »
Fresh Produce
5 lbs. - $12.95
25 lbs. - $53.65
DETAILS »
Fresh Produce
5 lbs. - $10.05
25 lbs. - $39.15
DETAILS »
Fresh Produce
2 Bunch - $8.50
DETAILS »
Fresh Produce
40 lb - $56.30
1 - $1.79 per lb.
DETAILS »
Fresh Produce
40 lb case - $56.40
1 count - $1.67 per lb.
DETAILS »
Fresh Produce
5 lbs. - $6.90
25 lbs - $24.55
10 x 5 lbs - $51.30
DETAILS »
Fresh Produce
25 lbs. - $22.55
DETAILS »
Azure Husbandry
5 lbs - $8.75
DETAILS »
Fresh Produce
1 bunch - $4.95
12 x 1 bunch - $32.20
DETAILS »
Fresh Produce
1 Bunch - $3.30
30-36 count case - $49.00
DETAILS »
Fresh Produce
1 nut - $5.00
Case of 20 - $41.65
DETAILS »
Azure Husbandry
4 lbs - $6.75 10% off
1 each - $2.25 10% off
DETAILS »
Azure Husbandry
2 lbs - $4.50 10% off
DETAILS »
Fresh Produce
Box - $38.75
DETAILS »
Fresh Produce
1 lb - $6.40
30 lbs - $157.55
DETAILS »
Fresh Produce
1 lb - $7.90
30 lbs - $157.55
DETAILS »
Fresh Produce
4 lbs. - $6.00
38 lbs - $30.00
10 x 4 lbs - $35.00
DETAILS »
Fresh Produce
2 lbs - $6.65
18 lbs - $48.70
DETAILS »
Fresh Produce
2 lb - $7.50
18 lbs. - $56.10
DETAILS »
Azure Husbandry
2 lbs - $6.00
DETAILS »
Azure Husbandry
1 melon - $4.25
DETAILS »
Fresh Produce
3 lbs - $21.50
10 lbs - $64.50
DETAILS »
Fresh Produce
3 bunch - $5.75
DETAILS »
Fresh Produce
3 bunch - $6.85
DETAILS »
Fresh Produce
4 lbs - $11.75
20 lbs - $55.05
4 count - $5.00
DETAILS »
Fresh Produce
1 lb - $3.00
3 lb - $8.30
20 lb - $44.00
DETAILS »
Fresh Produce
2 lbs. - $8.80
10 lbs. - $38.50
38 lbs. - $117.60
DETAILS »
Fresh Produce
2 lbs. - $5.75
40 lbs. - $107.80
DETAILS »
Fresh Produce
Case of 5/6 Count - $12.40
DETAILS »
Fresh Produce
1 melon - $4.50
3 count - $11.00
DETAILS »
Fresh Produce
3 count - $10.50
DETAILS »
Azure Husbandry
2 lb - $6.85
DETAILS »
Fresh Produce
5 lbs - $29.90
6 count - $6.85
DETAILS »
Fresh Produce
2 lb - $10.35
10 lbs - $41.45
DETAILS »
Azure Husbandry
20 lbs - $30.00
DETAILS »
Fresh Produce
3 lbs. - $6.25
40 lbs - $61.35
DETAILS »
Fresh Produce
3 lbs - $4.95
40 lbs - $43.35
DETAILS »
Azure Husbandry
20 lbs - $35.00
DETAILS »
Azure Husbandry
20 lbs - $26.00
DETAILS »
Azure Husbandry
20 lbs - $26.00
DETAILS »
Azure Husbandry
2 lbs - $12.30
DETAILS »
Fresh Produce
2 lbs - $6.35
25 lbs - $52.50
DETAILS »
Azure Husbandry
2 lbs. - $9.45
DETAILS »
Fresh Produce
2 lbs - $8.50
11 lbs - $46.60
DETAILS »
Fresh Produce
1 Pineapple - $5.85
6/7 count case - $33.30
DETAILS »
Fresh Produce
20 lbs - $40.30
5 lbs. - $13.00
DETAILS »
Fresh Produce
5 lbs. - $7.00
50 lbs. - $76.10
10 x 5 lbs - $62.85
DETAILS »
Fresh Produce
5 lbs - $8.50
50 lbs. - $66.70
10 x 5 lbs. - $68.00
DETAILS »
Fresh Produce
5 lbs - $6.50
50 lbs. - $65.35
10 x 5 lbs. - $66.85
DETAILS »
Azure Husbandry
approx. 2 lbs - $8.95
DETAILS »
Fresh Produce
3 Pack - $4.00
1 Case of 14/3 count - $52.45
DETAILS »
Azure Husbandry
2 lbs - $9.10 10% off
DETAILS »
Azure Husbandry
1 pint - $3.60 10% off
DETAILS »
Fresh Produce
5 lb - $8.00
25 lb - $35.90
DETAILS »
Azure Husbandry
Box - $22.00
DETAILS »
Fresh Produce
1 count - $8.95
DETAILS »
Fresh Produce
1 count - $8.95
DETAILS »
Fresh Produce
3 lbs - $8.25
40 lbs - $86.10
DETAILS »
Fresh Produce
1 nut - $5.00
9 count case - $30.60
DETAILS »